Čištění koberců a čalounění EXPRES – Doprava ZDARMA

Nabídka čistících služeb pro Prahu a široké okolí

Čištění koberců, čalounění, sedaček,  mokrou cestou s odsáváním.

V případě zájmu, nabízíme expres čištění do 24 hodin, dle dohody.

Ceny služeb od 12kč/m2, více informací o cenách na Ceník čištění

Dotazy, informace, kalkulace:  p. Zelenský mob.: 602 682 212


Koberec je krásný, jen když je čistý

Máte pocit, že vaše koberce již nejsou tak zářivé a krásné jako kdysi? Hledáte firmu, která by vašim kobercům vrátila svěžest a jasné barvy? Jste z Prahy nebo okolí do 50 km? Pak využijte našich služeb. Nabízíme profesionální čištění koberců ve vysoké kvalitě. Využíváme moderní metody s pomocí zdravotně nezávadných přípravků a nejnovějších přístrojů. Čištění koberců provádějí školení pracovníci s dlouholetými zkušenostmi. Pracujeme kvalitně, efektivně a hlavně rychle, takže vyčištěný koberec můžete již ve velmi krátké době znovu používat.

Získejte čistý, zářivý a měkký koberec

Pokud budete mít zájem o čištění koberců, neváhejte a kontaktujte nás. Dozvíte se přibližnou cenu a domluvíte si termín, který vám bude nejlépe vyhovovat. Vašim požadavkům se budeme snažit v nejvyšší možné míře přizpůsobit. Nabízíme i expresní čištění do 24 hodin. Nabízíme i metodu změkčení a provonění koberců (apretace), díky které se koberce minimálně opotřebovávají. Naším cílem je oboustranná spokojenost – kvalitně odvedená práce a svěží, čisté, měkké a voňavé koberce.

Jaké způsoby čištění nabízíme?

Koberce čistíme mokrou cestou s odsáváním. Využíváme technologii Kärcher. Odstraňujeme nečistoty, nejrůznější skvrny, zápach, alergeny, roztoče i chlupy vašich zvířecích miláčků. Čištění koberců provádíme přímo u vás. Současně nabízíme i možnost čištění čalouněného nábytku. I čalounění vašich sedacích souprav či židlí může zazářit obnovenou krásou. Za svou práci ručíme, můžete se spolehnout, že vaše koberce i čalouněný nábytek při čištění nijak neutrpí.